Untitled Document
 
Hakkımızda
Ürünlerimiz
  » Ultrasonic Kesim
  » Kombine Ürünler
  » Fiyonk Serisi
  » Organize Serisi
  » H Serisi
  » Örgü Serisi
  » Suet Serisi
  » Gül Serisi
  » Abiye Gül Serisi
  » Şeritler Serisi
  » Plise Serisi
  » Ponpon Serisi
  » Hicret Serisi
  » Armalar Serisi
  » Dantel Serisi
Kullanımı
  » Bebe Giyiminde
  » Çocuk Giyiminde
  » Ev Tekstilinde
  » Giyim Eşyalarında
Yeni Ürünler
Linkler
İletişim
En Çok Satılanlar
 


 
2003 ve 2004 Yılında katıldığımız Tüyap, Hazır Giyim ve İç Giyim Fuarı görüntülerimiz
 
Firmamız; ilk olarak 1989 yılında Bursa'da "RAMONA EŞARPLARI" ismi ile ticari faaliyetine başladı.

1997 yılına kadar, eşarp ve masa örtüsü üretiminde yoğun ve kapsamlı bir faaliyet gösterdi. Ramona Eşarpları olarak, Körfez Krizinin sıkıntılı günlerinde, ekonomik güçlüklere rağmen ayakta kalmayı başardı ve faaliyetlerine devam etti.

Ürünlerimiz o günlerde direkt ya da dolaylı olarak yurt içinde pazar bulduğu gibi, Cezayir, Güney Afrika, Malezya ve Rusya'da da aranılan, tercih edilen ürünler olarak yerini aldı.

20. yüzyılın bitimine doğru teknolojinin baş döndürücü hızı ile birlikte dünyada her şey değişmeye başladı. Ramona Eşarpları da bu değişim rüzgarından nasibini aldı ve tekstilin bir başka alanına geçiş yaptı. Aksesuar. Artık Ramona Eşarpları, kendi bünyesinde bulunan ekip ve makineleri modernize ederek aksesuar üretimine başladı. İki yıl gibi kısa bir zamanda, kendi alanında önemli çalışmalara imza attı. Sınırlı sayıda bulunan aksesuar çeşidini büyük ölçüde artırarak, siz değerli müşterilerimize bol çeşit ve farklı alternatifler sundu.

Şu an ürünlerimiz bölümünde görebileceğiniz zengin aksesuar çeşitleriyle birlikte müşterilerimizle internet ortamında tanışıyoruz. Hayalinizde canlandırdığınız," Acaba bu da olur mu ?" diye tereddüt ettiğiniz motif ve desenleri yapıp, sizlere sunmaya hazırız.

Piyasalarda sınırlı sayıda bulunan aksesuar çeşidini SINIRSIZ yapmak için ekibimiz ve elimizdeki tüm imkan ve tecrübeyi seferber etmeye hazırız.

Ürünlerimizin kullanımı bölümünü incelediğinizde, ürünlerimizin, ev tekstilinin çeşitli kademelerinde, konfeksiyonun hemen hemen tamamında, süsleme ile ilgili birimlerde, bijuteri sektöründe de kullanıldığını göreceksiniz. Belki başka kullanım alanlarını da mamullerinizde kullanarak siz bize göstereceksiniz. Teknolojinin vazgeçilmez unsuru olan internet sayesinde ülke sınırlarını aşıp, Avrupa ülkeleri, Amerika, Japonya, Çin ve Türki Cumhuriyetlerdeki meslektaşlarımızla tanışıp, onlarla aynı şeyleri paylaşmak, tecrübe, bilgi ve kültür zenginliklerinden istifade etmeyi arzu ediyoruz.

Kullandığımız teknoloji ve ekipmanlarla siparişlerinizi birkaç gün gibi kısa bir zamanda değerlendirerek, size önemli bir fırsat sunuyoruz.

Ramona Aksesuar kendi alanında, ülkemizdeki aksesuar kullanımının büyük çoğunluğunu karşılamaktadır. Yapıcı teklif ve tenkitlerinizle bir çok önemli projeye birlikte imza atacağımızı ümit ve temenni ediyoruz.

Saygılarımızla,
RAMONA AKSESUAR
 
Ürünler | Kullanım | İletişim | Tasarım
2004 (C) Ramona